Uspokajanie
podtelnkiem azotu

Więcej

System bezbolesnych znieczuleń
SleeperOne

Więcej

System wybielania zębów
Beyond ™

Więcej

Witamy wśród najlepszych...

Szanowni Państwo,

firma Denta.All Centrum Zdrowego Uśmiechu zaprasza do zapoznania się z metodą sedacji wziewnej przy użyciu mieszaniny gazów podtlenku azotu i tlenu. Ta niezwykle przyjazna i bezpieczna metoda walki z lękiem i bólem, znajduje zastosowanie w stomatologii oraz w różnych innych dziedzinach medycyny.

Prawie połowa badanych została zakwalifikowana do grupy umiarkowanego i wysokiego stopnie lęku. Leczenie zaniepokojonych pacjentów jest również przyczyną stresu wśród lekarzy dentystów i personelu medycznego, czyniąc kwestię walki z lękiem kluczowym wyzwaniem we współczesnej stomatologii.Sedacja wziewna z użyciem mieszaniny podtlenku azotu i tlenu jest jedną z najskuteczniejszych dostępnych metod uspokajania pacjentów w stomatologii i innych dziedzinach medycyny zabiegowej. Metoda ta jest powszechnie akceptowana i przyjmowana z entuzjazmem przez pacjentów obawiających się wizyt stomatologicznych. System sedacji wziewnej MDM wyróżnia bezpieczeństwo, niezawodność oraz łatwość obsługi potrzebne do bezstresowego leczenia zarówno dla pacjenta, jak i lekarza.

W związku z dbałością o Klienta, Dent.all Centrum Zdrowego Uśmiechu stale wdraża nowinki technologiczne z zakresu stomatologii oraz podwyższa jakość oferowanych usług na szkoleniach krajowych jak i międzynarodowych

Przyjdź i przekonaj się sam!